Spaa

Kaugel kaugel seitsme maa ja mere taga… 

Kas mäletad muinasjuttu, mis algab just nende sõnadega? Kindlasti oled unistanud puhkusest mõnes kaunis eksootilises paigas, kus päev oleks pikk ja vesi helesinine. Seda kohta pole vaja Sul enam kaugelt otsida.

Muinasjutt läbi vee algab siis, kui külastad meie idamaiselt külluslikult kujundatud ROSAARIUMI SPAA- JA SAUNAKESKUST.

Meie kaunikujulises suplusbasseinis saad kümmelda. Lõõgastavad dušiatraktsioonid ja kuum mullibassein aitavad Sul unustada argimured ja leida iseennast. Tulikuum Jaapani vann on nende lemmik, kel varbad tihti külmetavad. Sealt saadud soojus püsib Sul kehas veel kaua. Pärast vanni saabub meeldiv rammestus ning siis võid pikutada meie pehmetel lamamistoolidel ja nautida baarist ostetud värskendavat külma jooki. Et ka pere pisemad liikmed meie veemuinasjutust osa saaksid, on nende jaoks olemas Kilpkonna Lastebassein.

Eksootilise hõnguga saunakeskuses on 7 üldkasutatavat sauna. Saunarituaali soovitame alustada sanaariumist – see on madala temperatuuriga ning erinevate aroomidega lõõgastumissaun, kus on võimalik meeldivalt aega veeta suheldes oma kaaslasega. Keha puhastav aurusaun e hammam on täidetud niiske kuumusega.Pärast saunatamist on hingamine kergem ning mõtted ja meeled erksad. Kirglikkust kütab üles kuum soome saun – pärast seal viibimist saad end karastada külmaveetünni hüpates või külmaveeämbri veega värskendades. Ja loomulikult ära unusta lasta end hellitada erinevate kehahoolitsuste, soojahoolitsuste, veehoolitsustega…

Ootame Sind meie vee-muinasjuttu!

Vaata lisaks:

Ilusalong
Kinkekaart
Hoolitsuste leksikon