Kuidas Saaremaale tulla?

Lennukiga: Kuressaarde, Saaremaale saate lennata otse Tallinnast.  Tallinna saabuvad lennukid peaaegu kõigist suurematest Euroopa linnadest ning liinil Tallinn-Kuressaare lendab Avies iga päev välja arvatud teisipäeval laupäeval. Lennuplaani ja broneerimise leiad Aviesi koduleheküljelt

Bussiga: Bussid sõidavad Kuressaarde vähemalt 7 korda päevas, Tallinnast Kuressaarde sõiduks kulub 4 tundi. Vähemalt 9 otsebussi sõidab edasi-tagasi Tallinna ja Kuressaare vahel. Tartust tuleb iga päev 4 bussi ja Pärnust 2. Iga päev sõidab Virtsu ja Saaremaa vahel viis bussi ning sama palju sõidab iga päev liinil Kuivastu (Muhu)-Kuressaare – sõidu aeg koos parvlaeva saabumise ja väljumisega on umbes 1,5 tundi. Virtsust saab bussiga sõita Tallinnasse või ükskõik kuhu. Täpsem informatsioon bussireiside kohta Kuressaarde.

Laevaga: Saaremaa on populaarne koht, mida külastada jahiga. Parim sadam jahtidele on Nasva Jahtklubi (Nasva Jahtklubi; tel: +372 75 140, faks: +372 55 257), 9km (5miili) Kuressaarest läände. Kuressaare Jahisadam on rahvusvaheline sadam väikelaevadele.

Parvlaevaühendus Virtsu ja Kuivastu vahel toimub tihedalt (Reis kestab umbes pool tundi). Suviti on hea broneerida sõidukikoht parvlaevale nii varakult kui võimalik. Broneeringuid saab teha sadamakassas, internetis www.tuulelaevad.ee (+372 14 204), samuti Grand Rose SPA Hotelli kaudu info@grandrose.ee vabade praamikohtade olemasolul. Lisandub teenustasu 2€/suund. Tellimiseks vajalik: eelistatud kellaajad, auto number, reisijate arv sõidukis. Praamipiletite arve lisandub Teie broneeringule.