Grand Rose

25. detsembril 2006 avas Kuressaare kesklinnas oma uksed uus eksklusiivne 130-kohaline Grand Rose SPA Hotel koos luksusliku spa- ja saunakeskusega Rosaarium.

 

Stiilsus ja ainulaadsus

Eriprojekti järgi valminud hotellis on ühildatud uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk. Roosi õitel on saladuslik seletamatu toime, neid vaadates hakkab paljudel inimestel süda kiiremini tuksuma, tekib eriline rõõmutunne.

Ka kõige rikkamas roosiaias on raske leida kahte roosisorti, mille värvid on identsed, nii on ka siin raske leida kahte sarnast hotellituba. Kõigil neil on eksklusiivne teistest veidi erinev sisekujundus. Luksuslikumale maitsele on hotellis kaheksa Rose Deluxe tuba ja kaks sviiti, mis on saanud nimed roosisortide järgi.

Hotellis on:

  • 1 rõduga sviit
  • 1 kaminaga sviit
  • 8 Rose deluxe tuba
  • 55 kahekohalist tuba, millest 1 tuba on erivajadustega inimestele, 5 tuba on kohaldatud peretubadeks ja 9 tuba vastavad allergikute vajadustele.

Hotellitubades on WC, dušš või vann, LCD-teler, kaabeltelevisioon, wifi, otsevalimisega telefon, föön, hommikumantel, osa tubadest on rõdudega. Meie hotellitoad on suitsuvabad.

Luksus ja eksootika

Hotelli spa- ja saunakeskus Rosaarium on kujundatud ja sisustatud samuti luksuslikus ja eksootilises stiilis.

Uudse lähenemisega spa moodustab ühtse terviku, kus basseinid, saunad, hoolitsuste toad ja lobby-baar asuvad üksteise vahetus läheduses. Nii võib hoolitsuseks valmistuda tulikuumas Jaapani vannis värskelt pressitud apelsinimahla nautides.

Saunakeskuses on külastajate päralt soome ja aurusaun ning sanaarium. Lisaks on võimalik valida rohkem kui 50 erineva hoolitsuse vahel, nt India peamassaaž, Tiibeti kehahoolitsus jne.